Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 4514260 |
SDS Plus • Typ tlumivky: SDS Plus • Barva: Černá • Červená • Průměr vrtání do betonu (max.): 2 cm • Rychlost naprázdno (1 • rychlost): 1300 ot/min • Energie příklepu: 1,8 J • Napájecí zdroj: Baterie • Napětí baterie: 18 V • Hmotnost: 2,71 kg • Šířka balení: 113 mm • Hloubka balení: 415 mm •
3 200 Kč
včetně DPH 21%112 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vrtání | |
| Vrtání s příklepem | |
| Typ tlumivky | SDS Plus |
| Zpětný chod | |
| Nastavitelná rychlost | |
| Počet rychlostí | 1 |
| Snadné uchopení | |
| Barva | Černá, Červená |
| Vestavěné světlo | |
| Výkon | |
| Rychlost naprázdno (1. rychlost) | 1300 ot/min |
| Energie příklepu | 1,8 J |
| Rychlost úderů (max.) | 4750 cm³/min |
| Průměr vrtání do betonu (max.) | 2 cm |
| Průměr vrtání do oceli (max.) | 1,3 cm |
| Průměr vrtání do dřeva (max.) | 3 cm |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,71 kg |
| Šířka balení | 113 mm |
| Hloubka balení | 415 mm |
| Výška balení | 357 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,1 kg |
| Obsah balení | |
| Včetně baterie | |